MIESZKANIA SUKIENNA 24

POŁĄCZENIE ZALET CENTRUM ZE SPOKOJEM I BLISKOŚCIĄ NATURY

O FIRMIE

Z pasją i zaangażowaniem.

DEWELOPPOL Sp. z o.o. to połączenie wiedzy i doświadczenia grupy osób, od lat działających na lokalnym rynku w zakresie branży budowlanej. Wnosząc wiedzę i umiejętności z zakresu projektowania oraz solidnego wykonawstwa budowlanego, staramy się zaproponować Państwu segmenty i mieszkania skrojone na miarę Państwa oczekiwań.

Wybieramy najlepsze lokalizacje, zapewniające komfort mieszkania już od momentu wprowadzenia się.
Nie tworzymy „produktów deweloperskich”, ale ergonomiczne i energooszczędne mieszkania i domy – miejsca w których sami chcielibyśmy mieszkać. 
Z pasją i zaangażowaniem.

OFERTA

Sukienna 24 to propozycja skierowania do tych z Państwa, którzy chcieliby połączyć komfort mieszkania w centrum miasta, z ciszą, spokojem i bliskością natury.
W ramach naszej najnowszej inwestycji, realizowanej przy ulicy Sukiennej w Nowym Dworze Mazowieckim, proponujemy lokale mieszkalne w kameralnym, 3-kondygnacyjnym budynku wielorodzinnym. 

Budynek wyposażony będzie w windę. Ponadto, dla zapewnienia maksymalnego komfortu użytkowania, zaproponujemy Państwu możliwość uzupełnienia nabywanych mieszkań o komórkę lokatorską, indywidualne miejsce postojowe lub indywidualny garaż.
Większość oferowanych w ramach inwestycji mieszkań posiada widok na przepiękny przełom rzeki Narew. Każde natomiast zagwarantuje te same możliwości aktywnego wypoczynku, wynikające z bliskości rzeki i biegnącego wzdłuż niej ciągu pieszo-rowerowego, a także przystani żeglarskiej.

Lokalizacja

Budynek wznoszony jest przy ulicy Sukiennej, w centralnej części Nowego Dworu Mazowieckiego.
Lokalizacja ta zapewni Państwu bezpośredni dostęp do licznych punktów handlowych i usługowych, przychodni, aptek czy szkół. Jednocześnie, dzięki sąsiedztwu nadrzecznego deptaku oraz świeżo zrewitalizowanego parku miejskiego, lokalizacja ta stanowi doskonały wybór dla osób chcących uciec od miejskiego zgiełku – osób kochających spacery oraz aktywne formy wypoczynku.
Rodziców natomiast z pewnością zainteresuje bliskość przedszkola, znajdującego się… po drugiej stronie ulicy!

Architektura

Sukienna 24 to niewielka, nowoczesna kamienica, wyróżniająca się spośród typowej nowodworskiej architektury nietuzinkowymi elewacjami, stanowiącymi przemyślaną kompozycję różnych materiałów, barw oraz struktur. Elegancką, a zarazem oryginalną i łatwo rozpoznawalną.

Mieszkania

Główne atuty oferowanych mieszkań to ergonomiczne rozkłady i wypełnione naturalnym światłem wnętrza. Dla maksymalnego komfortu mieszkania i zapewnienia uczucia przestronności, każde z oferowanych w ramach inwestycji mieszkań posiada balkon lub indywidualny ogródek.

Elastyczność

Klientom decydującym się na zakup mieszkania na wczesnym etapie budowy, proponujemy szerokie możliwości indywidualnej aranżacji nabywanego lokalu. Pozwalamy Państwu ingerować w układ funkcjonalny, rozmieszczenie i wielkość pomieszczeń czy rozlokowanie wypustów instalacyjnych.

KONTAKT

Masz pytania? Chętnie odpowiemy.

5 + 0 = ?

Kontakt:

DEWELOPPOL Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Nowołęczna 2/2
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

NIP: 5311694674
Regon: 364865560
KRS: 0000626054

Biuro sprzedaży:

ul. Miła 1 (obok terenu inwestycji)
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Daniel Waśniewski
tel. 723 00 30 90

Łukasz Groszyk
tel. 510 510 417