SEGMENTY MIŁA 2

Każdy z segmentów posiada garaż, własny ogródek oraz indywidualny podjazd.

O FIRMIE

Z pasją i zaangażowaniem.

DEWELOPPOL Sp. z o.o. to połączenie wiedzy i doświadczenia grupy osób, od lat działających na lokalnym rynku w zakresie branży budowlanej. Wnosząc wiedzę i umiejętności z zakresu projektowania oraz solidnego wykonawstwa budowlanego, staramy się zaproponować Państwu segmenty i mieszkania skrojone na miarę Państwa oczekiwań.

Wybieramy najlepsze lokalizacje, zapewniające komfort mieszkania już od momentu wprowadzenia się.
Nie tworzymy „produktów deweloperskich”, ale ergonomiczne i energooszczędne mieszkania i domy – miejsca w których sami chcielibyśmy mieszkać. 
Z pasją i zaangażowaniem.

OFERTA

Miła 2 to budynki w zabudowie szeregowej, wznoszone w cichej, a jednocześnie dynamicznie rozwijającej się części Nowego Dworu Mazowieckiego – przy ulicy Dębowej. Inwestycja składa się z siedmiu komfortowych segmentów o zróżnicowanych powierzchniach i rozkładach.
Każdy z segmentów posiada garaż, własny ogródek oraz indywidualny podjazd.

Standard wykończenia

Proponujemy Państwu do wyboru jeden z dwóch standardów wykończenia oferowanych przez nas segmentów. Różnią się one zakresem wykończenia wewnętrznego, a co za tym idzie – także ceną.

Standard podstawowy


To budynek w pełni wykończony od zewnątrz, posiadający elewację, utwardzenia terenu, ogrodzony, uzupełniony na zewnątrz zielenią i elementami małej architektury.
W standardzie podstawowym budynek posiada wszelkie docelowe przyłącza i liczniki (wszystkie przyłącza indywidualne) oraz utwardzony kostką betonową zjazd z drogi gminnej.

Standard deweloperski


To budynek w standardzie typowym dla rynku pierwotnego. Jest to budynek wykonany w taki sam sposób jak w standardzie podstawowym, ale uzupełniony o ścianki działowe, kompletne instalacje wewnętrzne, kaloryfery, tynki oraz posadzki. Co ważne: wszystkie wymienione wyżej elementy wykonujemy w oparciu o indywidualną aranżację segmentu – zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Lokalizacja

Budynki położone są przy ulicy Miłej, zaledwie kilkaset metrów od stacji PKP. W zasięgu kilkuminutowego spaceru dostępne są aż dwa centra handlowe: sklep Kaufland oraz galeria handlowa przy ulicy Leśnej (MarcPol, Biedronka, Rossmann, apteka). W odległości kilometra znajdują się najbliższe szkoły i przedszkole.

Elastyczność

Na każdym etapie budowy jesteśmy gotowi dostosować oferowane przez nas segmenty do Państwa oczekiwań. Możecie Państwo ingerować w układ funkcjonalny, wielkości poszczególnych pomieszczeń czy rozmieszczenie instalacji.

Koszty eksploatacji

Projektując nasze segmenty, bardzo dużą wagę przykładamy do zminimalizowania kosztów ich późniejszej eksploatacji. Każdy segment wyposażamy w indywidualny węzeł cieplny (z własnym licznikiem), przyłączony do miejskiej sieci ciepłowniczej, gwarantując tym samym minimalne koszty ogrzewania i przygotowania ciepłej wody.

Oferowane przez nas segmenty nie posiadają żadnych części wspólnych czy drogi wewnętrznej, a co za tym idzie, są segmentami wolnymi od jakichkolwiek opłat czynszowych.

KONTAKT

Masz pytania? Chętnie odpowiemy.

3 + 3 = ?

Kontakt:

DEWELOPPOL Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Nowołęczna 2/2
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

NIP: 5311694674
Regon: 364865560
KRS: 0000626054

Biuro sprzedaży:

ul. Miła 1 (obok terenu inwestycji)
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Daniel Waśniewski
tel. 723 00 30 90

Łukasz Groszyk
tel. 510 510 417