SEGMENTY MIŁA 1

MIESZKANIA SKROJONE NA MIARĘ PAŃSTWA OCZEKIWAŃ

O FIRMIE

Z pasją i zaangażowaniem.

DEWELOPPOL Sp. z o.o. to połączenie wiedzy i doświadczenia grupy osób, od lat działających na lokalnym rynku w zakresie branży budowlanej. Wnosząc wiedzę i umiejętności z zakresu projektowania oraz solidnego wykonawstwa budowlanego, staramy się zaproponować Państwu segmenty i mieszkania skrojone na miarę Państwa oczekiwań.

Wybieramy najlepsze lokalizacje, zapewniające komfort mieszkania już od momentu wprowadzenia się.
Nie tworzymy „produktów deweloperskich”, ale ergonomiczne i energooszczędne mieszkania i domy – miejsca w których sami chcielibyśmy mieszkać. 
Z pasją i zaangażowaniem.

OFERTA

Miła 1 to druga odsłona naszej najbardziej rozpoznawalnej inwestycji, zlokalizowanej przy ulicy Miłej w Nowym Dworze Mazowieckim.
Jest to zespół budynków w zabudowie szeregowej, wznoszonych w najdynamiczniej rozwijającej się części Nowego Dworu Mazowieckiego – w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Dębowej. Inwestycja składa się z siedmiu komfortowych segmentów o zróżnicowanych powierzchniach i rozkładach.

Każdy z segmentów posiada własny ogródek (z tyłu budynku) oraz indywidualny podjazd. Część segmentów posiada ponadto indywidualne garaże, część zaś indywidualne miejsca postojowe w obrębie własnej działki.
Formalnie, wszystkie oferowane przez nas segmenty wznoszone są i sprzedawane jako domy jednorodzinne, dzięki czemu pozbawione są jakichkolwiek części wspólnych.

Lokalizacja

Budynki położone są przy ulicy Miłej, zaledwie 400 metrów od stacji PKP. W zasięgu kilkuminutowego spaceru dostępne są aż dwa centra handlowe: sklep Kaufland oraz galeria handlowa przy ulicy Leśnej (Biedronka, Rossmann, apteka).
W odległości kilometra znajdują się najbliższe szkoły i przedszkole.

Elastyczność

Na każdym etapie budowy, gotowi jesteśmy dostosować oferowane przez nas segmenty do Państwa oczekiwań. Możecie Państwo ingerować w układ funkcjonalny, wielkości poszczególnych pomieszczeń czy rozmieszczenie instalacji.

Koszty eksploatacji

Projektując nasze segmenty, bardzo dużą wagę przyłożyliśmy do zminimalizowania kosztów ich późniejszej eksploatacji.
Oferowane przez nas segmenty nie posiadają żadnych części wspólnych, a co za tym idzie, są segmentami wolnymi od jakichkolwiek opłat czynszowych. Każdy segment zostanie wyposażony w indywidualne liczniki zużycia mediów, dzięki czemu będziecie Państwo mogli w pełni kontrolować koszty eksploatacji budynku.

Standard wykończenia

Proponujemy Państwu do wyboru jeden z dwóch standardów wykończenia oferowanych przez nas segmentów. Różnią się one zakresem wykończenia wewnętrznego, a co za tym idzie – także ceną.

Standard podstawowy

To budynek w pełni wykończony od zewnątrz, posiadający elewację, utwardzenia terenu, ogrodzony, uzupełniony na zewnątrz zielenią i elementami małej architektury.
W standardzie podstawowym budynek posiada wszelkie docelowe przyłącza i liczniki (wszystkie przyłącza indywidualne).

Standard deweloperski

To budynek w standardzie typowym dla rynku pierwotnego. Jest to budynek wykonany w taki sam sposób jak w standardzie podstawowym, ale uzupełniony o ścianki działowe, kompletne instalacje wewnętrzne, kaloryfery, tynki oraz posadzki. Co ważne: wszystkie wymienione wyżej elementy wykonujemy w oparciu o indywidualną aranżację segmentu – zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

KARTY SEGMENTÓW

Wybierz segment, którego kartę chcesz zobaczyć.

KONTAKT

Masz pytania? Chętnie odpowiemy.

0 + 6 = ?

Kontakt:

DEWELOPPOL Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Nowołęczna 2/2
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

NIP: 5311694674
Regon: 364865560
KRS: 0000626054

Biuro sprzedaży:

ul. Miła 1 (obok terenu inwestycji)
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Daniel Waśniewski
tel. 723 00 30 90

Łukasz Groszyk
tel. 510 510 417