SEGMENTY WYBICKIEGO 6

O FIRMIE

Z pasją i zaangażowaniem.

DEWELOPPOL Sp. z o.o. to połączenie wiedzy i doświadczenia grupy osób, od lat działających na lokalnym rynku w zakresie branży budowlanej. Wnosząc wiedzę i umiejętności z zakresu projektowania oraz solidnego wykonawstwa budowlanego, staramy się zaproponować Państwu segmenty i mieszkania skrojone na miarę Państwa oczekiwań.

Wybieramy najlepsze lokalizacje, zapewniające komfort mieszkania już od momentu wprowadzenia się.
Nie tworzymy „produktów deweloperskich”, ale ergonomiczne i energooszczędne mieszkania i domy – miejsca w których sami chcielibyśmy mieszkać. 
Z pasją i zaangażowaniem.

OFERTA

Wybickiego 6 to zespół segmentów, wznoszonych w samym centrum Nowego Dworu Mazowieckiego – stanowiący świetną alternatywę dla typowej zabudowy wielorodzinnej.

Jest to połączenie wszelkich możliwości, jakie daje mieszkanie w centrum, z niewątpliwymi walorami kameralnej zabudowy jednorodzinnej, w jaką wpiszą się wznoszone przez nas budynki.

Dodatkowo, nasza najnowsza inwestycja zapewni Państwu komfort i bezpieczeństwo płynące z faktu częściowego zamknięcia osiedla, a także zaprojektowania dużej ilości przynależnych do lokali miejsc postojowych.

Lokalizacja

Inwestycja powstaje w ścisłym centrum Nowego Dworu Mazowieckiego, na skrzyżowaniu ulic Wybickiego i Zdobywców Kosmosu. Miejsce to, stanowiące bezpośrednie sąsiedztwo Parku Miejskiego im. Józefa Wybickiego, gwarantuje dostęp do obszernej oferty zlokalizowanych w centrum miasta punktów handlowych, usługowych czy urzędów.

Elastyczność

Na wczesnym etapie budowy, gotowi jesteśmy dostosować oferowane przez nas segmenty do Państwa oczekiwań. Pozwalamy Państwu ingerować w układ funkcjonalny, wielkości poszczególnych pomieszczeń czy rozmieszczenie instalacji.

Koszty eksploatacji

Każdy z oferowanych w ramach inwestycji Wybickiego 6 segmentów posiada indywidualne przyłącza oraz liczniki zużycia mediów. Źródło ogrzewana stanowić będzie miejska sieć ciepłownicza.
Opłaty czynszowe zostaną tym samym ograniczone do niewielkiej kwoty, wynikającej z konieczności utrzymania sterowanej zdalnie bramy i furtki, utrzymania porządku czy oświetlenia osiedla. 

KONTAKT

Masz pytania? Chętnie odpowiemy.

0 + 5 = ?

Kontakt:

DEWELOPPOL Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Nowołęczna 2/2
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

NIP: 5311694674
Regon: 364865560
KRS: 0000626054

Biuro sprzedaży:

ul. Miła 1 (obok terenu inwestycji)
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Daniel Waśniewski
tel. 723 00 30 90

Łukasz Groszyk
tel. 510 510 417