SEGMENTY DĘBOWA

Bezczynszowe domy jednorodzinne

O FIRMIE

Z pasją i zaangażowaniem.

DEWELOPPOL Sp. z o.o. to połączenie wiedzy i doświadczenia grupy osób, od lat działających na lokalnym rynku w zakresie branży budowlanej. Wnosząc wiedzę i umiejętności z zakresu projektowania oraz solidnego wykonawstwa budowlanego, staramy się zaproponować Państwu segmenty i mieszkania skrojone na miarę Państwa oczekiwań.

Wybieramy najlepsze lokalizacje, zapewniające komfort mieszkania już od momentu wprowadzenia się.
Nie tworzymy „produktów deweloperskich”, ale ergonomiczne i energooszczędne mieszkania i domy – miejsca w których sami chcielibyśmy mieszkać. 
Z pasją i zaangażowaniem.

OFERTA

Segmenty Dębowa to nasza najnowsza propozycja – bezczynszowych domów jednorodzinnych.
Jest to zespół budynków w zabudowie szeregowej, wznoszonych w najdynamiczniej rozwijającej się i najlepiej skomunikowanej części Nowego Dworu Mazowieckiego – w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Dębowej.

Inwestycja składa się z siedmiu komfortowych segmentów o zróżnicowanych powierzchniach i rozkładach.
Każdy z segmentów posiada własny ogródek (z tyłu budynku) oraz indywidualny podjazd. Część segmentów posiada ponadto indywidualne garaże, część zaś indywidualne miejsca postojowe w obrębie własnej działki.

Lokalizacja

Budynki położone są przy ulicy Dębowej, zaledwie 600 metrów od stacji PKP. W zasięgu kilkuminutowego spaceru dostępne są aż dwa centra handlowe: sklep Kaufland oraz galeria handlowa przy ulicy Leśnej (Biedronka, Rossmann, apteka). Najbliższy żłobek, przedszkole czy szkołę podstawową znajdziecie Państwo tuż obok inwestycji – po drugiej stronie ulicy Dębowej.

Elastyczność

Na wczesnym etapie budowy, gotowi jesteśmy dostosować oferowane przez nas segmenty do Państwa oczekiwań. Możecie Państwo ingerować w układ funkcjonalny, wielkości poszczególnych pomieszczeń czy rozmieszczenie instalacji.

Koszty eksploatacji

Projektując nasze segmenty, bardzo dużą wagę przyłożyliśmy do zminimalizowania kosztów ich późniejszej eksploatacji.
Oferowane przez nas segmenty są wolne od jakichkolwiek opłat czynszowych. Każdy segment zostanie wyposażony w indywidualne liczniki zużycia mediów, dzięki czemu będziecie Państwo mogli w pełni kontrolować  koszty eksploatacji budynku. Źródło ogrzewana stanowić będzie miejska sieć ciepłownicza.

 

KONTAKT

Masz pytania? Chętnie odpowiemy.

0 + 7 = ?

Kontakt:

DEWELOPPOL Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Nowołęczna 2/2
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

NIP: 5311694674
Regon: 364865560
KRS: 0000626054

Biuro sprzedaży:

ul. Miła 1 (obok terenu inwestycji)
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Daniel Waśniewski
tel. 723 00 30 90

Łukasz Groszyk
tel. 510 510 417